FAU

Alle foreldre som har barn i skolen, er medlemmer av skolens foreldreråd. Foreldrerådet velger et arbeidsutvalg (FAU) som er foreldrestemmen overfor skolen.

FAU skoleåret 2020/2021: 

Navn
Klasse
Mobil
Rolle
E-post
Fliflet-Jacobsen, Lise
-
90844006
Rek
Lise-Fliflet-Jacobsen@ude.oslo.kommune.no
Jasarovska, Linda
8AB
95117283
Rep.
dear@hotmail.no
Fazlic, Jazmina
8AB
94438887
vara
jasminamrgan@hotmail.com
Husajin, Aifer
8CD
95936485
Rep.
ajf@kd.dep.no
Isse, Ahmed 
8CD
98831453
vara
Cismaan12@hotmail.com
Fazlic, Jazmina
8EF
94438887
Rep.
jasminamrgan@hotmail.com
Aoudia, Karima
8EF
40169551
vara
karima.aoud@hotmail.com
Fergestad, Anita Jannicke
9AB
92046340
Rep.
anita2503@osloskolen.no
Garcia ,Augustin
9AB
95439903
vara
agugarton@gmail.com
Mokastet, Marianne
9CD
91318218
vara
marianne.mokastet@gmail.com
Støvind, Trine
9CD
92688584
vara
stovind@vikenfiber.no
Mæland, Anita Nyboe
9EF
40248110
Rep.
nyff64@online.no
Inger-Lise
9EF
93426248
vara
ingerlise80@yahoo.no
Nystrand, Tine
9GH
40621622
Rep
tine0906@osloskolen.no
Selvam, Usha
9GH
95049115
vara
selvamsiva@hotmail.com
khan,Ferhat Tasnim
10AB
40950735
Rep.
tansimfk@hotmail.com
Nedrelid, Tor Kjetil
10AB
92437398
vara
tkned@outlook.com
Opkvitne, Randi Sundal
10CD
91632107
Rep.
randi0701@osloskolen.no
Polak, Marzena
10CD
40948552
vara
marzenapolak1234@gmail.com
Siljeholm, Hege-Cristin
10EF
93264726
Rep.
chrissil@online.no
Ruban, Uma 
10EF
47603247
vara
uma409@hotmail.com
Boukraa, Mostafa
AT
93050749
rep.
mosbok@hotmail.com
Enebeli, Christopher Ch.
AT
41100187
vara
enebelic@broadpark.no

 

For å få vite mer om skole-hjem samarbeidet: https://www.fug.no

Se også informasjon fra Kommunalt Foreldreutvalg i Oslo: www.oslokfu.no